sobota, 18 lutego 2012

Animatorka czasu wolnego

Zastanawialiście się kiedykolwiek kim są ludzie, którzy zajmują się zapewnianiem rozrywki w hotelu? Bo ja zawsze patrzę na nich zupełnie zwyczajnie. Nigdy wcześniej nie zastanawiałam się co ich skłoniło do takiej pracy, na czym właściwie ta ich praca polega a przede wszystkim, ile taki animator jest w stanie zarobić. Zmieniło się to w momencie, kiedy znalazłam w Internecie pewną firmę organizującą kursy dla animatorów czasu wolnego. Koszt... faktycznie nie mały, patrząc na ilość godzin. Ale po poszperaniu w sieci, znalazłam wiele dobrych opinii, wiele ofert pracy i pomyślałam:  "dlaczego nie?" Skoro już pomysł jest to trzeba przystąpić do realizacji. Kilka telefonów i przelewów i kilka dni później pojawiłam się razem z koleżanką Anią w sali pełnej uśmiechniętych ludzi. Od samego początku mi się spodobało i stwierdziłam, że to zdecydowanie miejsce w którym powinnam się znaleźć. No i się znalazłam. Kurs trwał 2 dni. Było bardzo dużo śmiechu, pozytywnej energii, entuzjazmu i humoru. Zarówno prowadzący jak i biorący udział w kursie to świetni i pełni humoru ludzie-wszyscy, bez wyjątku! Aż ciężko uwierzyć, że może się zebrać w jednym miejscu tyle ludzi, którzy wcześniej się zupełnie nie znali i w życiu nie widzieli i tak fajnie się bawić. Niestety, 2 dni minęły baardzo szybko i trzeba było wracać. Teraz jeszcze jak przeglądam zdjęcia lub przypominam sobie śmieszne sytuacje to wybucham śmiechem i nie mogę przestać. Zdecydowanie taki kurs jest świetną rzeczą. A podsumowanie po kursie?
"-Ania, na ile w skali od 1 do 10 oceniasz kurs?
-11!"W niedługim czasie zamierzamy wybrać się na kolejny kurs powiązany z tym, który już odbyłyśmy. Mam nadzieję, że ludzie znowu będą tacy sympatyczni i że będzie tak samo fajnie, bo fajniej już się chyba nie da!

2 komentarze:

  1. Jak by się tak zastanowić, to musi być dość trudna praca, zapanować nad grupą obcych ludzi, którzy się akurat w tym momencie spotkali, nic o sobie nie wiedzą, a tu trzeba zrobić coś, żeby się dobrze bawili razem i spędzili miło czas... W takij sytuacji... tylko szaleństwo może nas uratować :D Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie to jest wytłumaczone na szkoleniach Stageman z animacji.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...