wtorek, 17 maja 2011

"Pamiętnik" Nicholas Sparks

To niezwykła opowieść o miłości, wyborze między bogactwem a szczęściem. Przedstawia dzieje dwójki ludzi, którzy poznali się w młodości i zakochali się w sobie, jednak zostali rozdzieleni przez rodziców dziewczyny. Po kilku latach kobieta, parę dni przed ślubem jedzie do miejscowości, gdzie poznała swoją pierwszą miłość. Uczucie rozkwita na nowo, ale czy przezwycięży problemy teraźniejszości? Ważniejszy okaże się bogaty, wpływowy narzeczony, czy mężczyzna, który dawno temu pokazał co znaczy kochać?Na te pytania odpowiedź znajdziecie czytając tę piękną powieść mistrza romansów- Nicholasa Sparksa.

Według mnie powieść ta napisana jest w nietypowy, aczkolwiek rewelacyjny sposób. Autor posłużył się retrospekcją, aby jak najlepiej oddać wszystkie chwile i momenty z życia. Historia jest wprost przecudna, bardzo realistyczna i opisana w zdecydowanie mistrzowski sposób. Moim zdaniem książkę tą czyta się bardzo szybko i przyjemnie, Jest dobrym pretekstem do reflekcji nas życiem, szczęściem i miłością. Polecam ją wszystkim, którzy szukają książki na długie jesienne wieczory jak i słoneczne poranki w lecie, chcą na nowo uwierzyć w siłę miłości i przeznaczenia a także rozprężyć się po ciężkim dniu.

2 komentarze:

  1. Witaj!
    Świetny blog. Mam nadzieję, że będzie się ładnie rozwijał. Ja także piszę bloga o podobnej tematyce. Gdybyś chciała zajrzeć- zostawiam adres :D
    http://cztasz.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałam i miło wspominam.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...