niedziela, 1 stycznia 2012

stos 1/2012

Postanowiam dodawać na bloga zdjęcia i opis książek, które mam do przeczytania. Mam nadzieję, że zmobilizuje mnie to regularniejszego dodawania postów i czytania. Jeśli macie jakieś wrażenia co do książek, które zamierzam czytać, to bardzo proszę o komentarze. A i oczywiście o opinie o filmach na podstawie książek. Tak więc mój pierwszy stos składa się z książek uzbieranych w ciągu ostatnich kilku tygodni.

To w takim razie od góry:
-Antonina Kostrzewa "Zawstydzeni czyli skazani na.. samotność" Tylko czekam na trochę wolnego czasu żeby przeczytać tą książkę, gdyż opis jest fajny i książka wydaje się być ciekawa

- Elizabeth Gilbert "I że cię nie opuszczę... czyli love story" czytałam ją już kiedyś, jednak nie skończyłam  i muszę zacząć od początku

-Helen Fielding "Potęga sławy" kupiłam ostatnio, pod wpływem opisu.

-Wojciech Cejrowski "Gringo wśród dzikich plemion", "Rio Anaconda" pożyczyłam wraz z drugą częścią i zamierzam przeczytać, "Podróżnik WC" bardzo mi się podobał i mam nadzieję, że się nie zawiodę. 

To na razie tyle, jak pochłonę taką dawkę literatury to może odżyję i postaram się o kolejną.  
4 komentarze:

 1. Widzę, że u Ciebie Nowy Rok zaczął się świetnie:) Piękne pozycje w tym stosie. Miłego czytania życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłej lektury ciekawych książek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuje serdecznie, mam nadzieję, że w miarę szybko przeczytam bo kolejne książki czekają;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam "Gringo wśród dzikich plemion". Świetna książka dałam 6/6. "potęgę sławy" mam na półce, ale na razie czeka... pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...